Moda Damska

Włoskie cappuccino z modą w tleBlogów o modzie jest mnóstwo. Sama z chęcią je czytam, a z niektórymi "przyjaźnię się" od lat i polecam moim Klientkom. Na niektórych zobaczysz kobiece, klasyczne stylizacje, na innych poznasz najnowsze trendy. A o czym przeczytasz u mnie?

Opowiem Ci o stylu, klasie i kobiecości. Podzielę się z Tobą moją fascynacją włoską modą noszoną z nonszalancją i gracją. Pokażę, że klasyczna moda męska nie musi być nudna, a Wy Panowie, wyglądacie w niej fantastycznie. Pod pewnymi względami oczywiście ;)

Zabiorę Cię na ulubione cappuccino pite niespiesznie w małej kawiarence we Florencji i pyszną tartę robioną przez jej właścicielkę.

Pokaże Ci jak zadbać o szafę, jak wypracować własny styl, jak podobać się sobie i z klasą oraz uśmiechem kroczyć przez życie.

Powiem o klasyce, która króluje w moich stylizacjach i o tym jak z głową kupować trendy.

Wybiorę się z Tobą na zakupy, a wieczorem opowiem o książce, którą warto przeczytać. O modzie oczywiście i ludziach, bez których moda nie byłaby tak fascynująca.

Jako stylistka podpowiem jak budować wizerunek w biznesie, jakich błędów unikać i jak sprawić, aby nudny dress code nabrał bardziej osobistego charakteru.

A jeżeli tylko zechcesz to zdradzę Ci za co kocham modę, a co w tym “związku” mi przeszkadza. Bo nie ma miłości idealnej.

Mam nadzieję, że choć trochę zainteresowałam Cię i będziesz tu zaglądać równie chętnie jak ja do mojej florenckiej kawiarni na ulubione cappuccino.

 

2019-05-13